Banese ne Gjakove

Shitet nga: xhavit 11 Krr 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: muszaimi gjakov
Sipërfaqe: 109 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa ne katin e 3 ne Gjakov ,banesa gjindet ne qender te qytetit.Banesa ësht e kompletume me te gjitha paisjet per banim,ska nevoj per asgja ësht e gatshe per banim.Ka 3 dhoma te fjetjes ,nje shpajz,banjon ,kuzhinen'dhe nje ballkon.Banesa ka 2 vende per parking,per 2 vetura vet. Mundesi me kontaktu edhe ne viber.04 9639 631.qmimi me marrveshje.banesa gjendet ne rrugen {Musa Zaimi}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim