Banese ne Qender te Gjakoves Risi

Shitet nga: immo-AB 16 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Gjakovë
Banes ne qender te Gjakoves. siper center mall.kati i shtat i banimit banesa ka 68.6m2. nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo koridor dhe ballkon. qmimi shume shume i volitshem/ 360 Euro per meter 2 pres bleres vetem serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim