Banese prej 107m2 ne Gjakove

Shitet nga: privat 22 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
shes banesen e cila gjindet ne rrugen Aleksander Moisiu,banesa gjindet ne katen ,1.5 metra ne toke.Banesa eshte e ndertuare ne vitin 2009,banesa ka tri dhoma gjumi kuzhine dhe sallon plus tarasen.Banesa ka nxemje qendrore . Banesa eshte afer hotel jakoves. Munde te bejm edhe nderrim me nje shtepi qe ka po kaqe dhoma dhe te kete te pakten 1 ari oborr. Banesa eshte e pershtatshme edhe per ordinance private. qmimi sipas marreveshjes, mundw tw na kontaktoni qdo dite pas ores 12,ne numrin e shenuare,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim