Banese prej 107m2 ne Gjakove

Shitet nga: privat 07 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne rrugen Aleksander Moisiu ,afer Hotel Jakoves, banesa ka 3 dhoma te fjetjes sallon me kuzhine si dhe tarasen perpara eshte ndertim i vitit 2009, Banesa gjindet 1.5m ne toke eshte e banueshme ,shitet pershkak se tani per mue eshte e vogel.Banesa eshte krejt tre kat ka gjithesej 7 familje tri prej tyre gjinden ne perendim kater jemi ketu, eshte vende shum i qete , te interesuarit munde te paraqiten ne telefonin e larte shenuare qdo dite prej ores 12, banesa qmimin e fundit e ka 45,000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim