Banese prej 107m2 ne Gjakove

Shitet nga: privat 30 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
/shitet banesa ne rrugen Aleksander Moisiu,banesa gjindet 1.5m ne toke eshte e banueshme, eshte ndertim i vitit 2009, eshte gjithesej tre kate me 7 familje,banesa ka tri dhoma gjumi nje sallon me kuzhine, si dhe tarasen perpara po ashtu ka nxemje qendore kolektive. jam i interesuare edhe me nderrim te interesuarit munde te paraqiten qdo dite pase ores 12,ose munde te me shkrujn ne adre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim