Banese prej 107m2 ne Gjakove

Shitet nga: privat 07 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne rrugen Aleksander Moisiu, afer Hotel Jakoves.Banesa gjindet ne katin 1,5m eshte ne toke, eshte e banueshme ka nxemje qendrore,ka dy dhoma te mdha gjumi ,nje dhom te vogel per femije, sallon me kuzhine si dhe tarasen perparapo ashtu banjo,Banesa eshte ndertue ne vitin 200. Nekete banese banojm gjithesej shtate familje ,eshte gjithesej tre kate, tri familje jetojne ne perendim,, ndersa ketu jetojm kater familje me gjithesej 13 antare te familjeve.Eshte vende i qete. Eshese ose e nderroj per shkake se tani per mue eshte e vogel. Te interesuarit munde te paraqiten ne tel e shenuare ose ne kete adres, munde te paraqiteni ne tel qdo dite pas ores 12,me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim