Banese prej 107m2 ne Gjaove

Shitet nga: privat 09 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa e cila gjindet ne rrugen Aleksander Moisiu, afer Hotel Jakoves, banesa gjindet 1.5m ne toke , banesa ka tri dhoma te fjetjes, nje sallon me kuzhine, si dhe ka tarasen tri metra me tri perpara, eshte e banueshme, eshte ndertim i vitit 2009, banesa eshte gjithesej tre kate me 7familje ,tri familje jetojne ne perendim vetem per pushime banojne, Eshte vende shum i qete, shkaku i shitjes eshte se tani per mue eshte e vogel dhe kerkoi nje mete madhe. bejme edhe nderrim, Te interesuarit munde te paraqiten ne telefonin e shenuare qdo dite prej ores 12, si dhe munde ta shiqoni banesen,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim