Banese prej 126m2 ne Gjakove

Shitet nga: PASHA 27 Nën 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

510 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 126m2 e cila gjindet në rrugën " Hysni Dobruna" përball shkolles " YLL MORINA" ne katin e 4
Banesa perbehet nga : holli , dhoma e dites , 3 dhoma te fjetjes , dhe banjo .

Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim