Banese prej 61m2 ne Gjakove

Shitet nga: aaaa 13 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: yll morina
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Gjakovë
shitet banesa 61m2 ,kati i katert.Banesa ka dy dhoma,dy ballkona,kuzhine,korridor dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim