Banese prej 90m2 ne Gjakove

Shitet nga: artan 04 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 730 EUR   49 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr tirana gjakove te salla e sporteve
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjakovë
shes banesen ne katin e pare sallon me kuzhine dhe dalje ne ballkon dhome e fjetjes me banjo ne dhome dhe dalje ne ballkon koridor ballkon banjo tjter
90m2 e re e mobiluar moderne ne gjakove rr tirana te salla e sporteve
ka nxemje me kotell me dru dhe me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim