Kerkoj depo me qera ne Gjakovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Brovina-Tex 27 Shk 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kerkoj depo me qera ne Gjakove. Objekti duhet te jete ne periferi dhe preferohet te jete 300 - 600m2.
Tel. 045-534-056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim