SHITEN BANESAT AFER HOTEL JAKOVES

Shitet nga: shqipe 04 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aleksander Moisiu
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjakovë
Shes banesat ne rrugen Aleksander Moisiu ,afer hotel Jakoves ne Gjakove.Banesat jane ndertim i ri te sapo ndertuara.Njera eshte ne katin e pare ndersa tjetra ne katin e dyte.Qe te dyja jane nga 85 m2. Posedojne sallon, dhe dy dhoma fjetjeje , banjo,shpajz si dhe ballkon.Te interesuarit te lajmrohen ne kete numer telefoni 044 334093 . Cmimi sipas marreveshjes ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim