SHITEN BANESAT TE CENTER MALL

Shitet nga: xxxx 16 Maj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Gjakovë
Shiten 3 Banesa te cilat gjinden te Center Mall banesat jane me qmime te volitshme dhe jan me keto dimensione

Kati 2, 130 m2 posedon me 3 dhoma te fjetjes Dhoma ditore me kuzhin ,1shpajz,1Banjo dhe 1Wc me pamje te mrekullueshma nga Qabrati dhe Shkugeza dhoma ditore eshte e tera me fasad strukturale deri ne dysheme (xhama).

Kati 7 , 113,5 m2, posedon me 2 dhoma gjumi, Dhoma ditore me kuzhin ,1shpajz,1Banjo, 1Wc me pamje nga Shkugeza ka fasad strukturale deri ne dysheme (xhama)

Kati 8,113,5 m2 posedon me 2 dhoma gjumi,Dhoma ditore me kuzhin,1 shpajz,1Banjo,1 Wc me pamje nga qendra e qyteit dhe Shkugeza ka fasad strukturale deri ne dysheme(xhama)

Banesa ne katin e 8 eshte e gatshme per banim ndersa banesa ne katin e 2 dhe katin e 7 eshte ne perfundim te punimeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim