SHITET BANESA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arbani 15 Gsh 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Gjakovë , afër Hotel Pashtrikut
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa katër dhomëshe 120 m2 në Gjakovë. Banesa posedon tri dhoma gjumi, qendrim ditorë, dy banjo dhe një depo. Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim