SHITET BANESA

Shitet nga: Lindrit 04 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr " Orize Jugore "
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Gjakovë
Rr. "Orize Jugore" Nr22 -Gjakove
-Pamje nga qyteti (Hotel Jakova)
-Ndertuar 1989-Dukagjini me infrastruktur shume te mire.
-Disponoj me dokumente komplete te nevojshme ( Banus i vetem)
-E pa mobiluar
*Banesa ka :
-Dhome gjumi
-Sallon me kombinim me kuzhine
-Banje
-Ballkon i mbyllur me dyer hapse dhe dollape ne dy anet.
-Cmimi sipas marreveshjes
-Mund te shikohet pas ores 16:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim