Shit dhe blej pronen tende

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NIL - Real Estate 07 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Bej zgjidhjen me te mire per banim, per ty dhe gjithe familjen!

-Ndermjetsime
-Shitblerje te patundshmerise
-Qiradhenie
-Qiramarrje
-Konsulta
Besimi juaj, obligim i yni!

Agjenti i juaj i patundshmeris
NIL - Real Estate
044 334 425
Viber +377 44 334 425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim