Shit ose Blej banes/shtepi/truall

Shitet nga: NIL -real estate- 14 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Agjensioni per patundshmeri NIL -Real Estate- mirret me shitjen dhe ndermjetsimin e shtepive, banesave, trojeve dhe lokaleve ne Gjakove dhe ne gjithe territorin e Kosoves, poashtu leshojme dhe marrim banesa, shtepi, lokale dhe troje me qera.

Nese keni truall, shtepi, banes, lokal dhe deshironi ta shitni/bleni/leshoni/merrni me qera dhe nuk dini se si apo nuk keni mundesi ateher drejtohuni agjensionit tone -NIL- Real Estate.

Ju faleminderit,

NIL- Real Estate -
agjenti i juaj i patundshmerise
044 334 425
Gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim