Shiten banesat ne Qender

Shitet nga: immo-AB 06 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: nena tereza
Sipërfaqe: 3 m2
Komuna: Gjakovë
Banesat ne shitje, Banesat jane ne qender te Gjakoves, Banesa 128m2, dhe 75m2 ne katin e katert te banimit, si dhe 95m2 ne katin e 8 te banimit. per me shume info na kontaktoni ne Tel @ Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim