Shitet Banesa, Gazoniere 1+1,Cmimi i diskutueshem

Shitet nga: 10 Sht 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Yll Morina.
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjakovë
Banesa ka pamjen Jug-Perendim, posedon parking te perbashket, si dhe oborrin e Pallatit.
Lokacioni: Prane Tregut te gjelbert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim