Shitet Banesa-Blloku i ri-mbi Banken Ekonomike

Shitet nga: Arber 11 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne bllok te ri,mbi Banken Ekonomike.Kati i 4.Banesa posedon 4 dhoma,kuzhine,banjo,2 shpajza,dhe 3 ballkona.Banesa eshte e renovuar.

Tel:049/786-077 Arberi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim