Shitet Banesa në Gjakovës, Çarshi e vogel

Shitet nga: Dardan 30 Dhj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjakove
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa në Gjakovës e cila gjendet në Çarshi të vogël. Banesa është në katin e IV-të dhe ka 96 m2 Bruto. Banesa është e re dhe e pa banuar as një here. Çmimi është për m2. (referohu ne harte)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim