Shitet Banesa ne Gjakove

Shitet nga: Une 07 Shk 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Gjakovë
SHES BANESEN NDERTIM I RI E MOBILUME ,BANESA ESHTE NE VEND SHUM TE MIRE, GJENDET AFER QENDRES, SHKOLLAT E MESME I KA AFER ,TE STADIONI "VELLAZERIMI", AFER RADIO "PANDORES" GJENDET NE KATIN E 4 KA PUSHIMORE NE MES SHKALLEVE, KA PARKING TE MJAFTUSHEM, NE QETSI ,POSEDON 2 DHOMA TE FJETJES, SALLON ME KUZHINE, BANJO DHE TERRAS ME PAMJE TE BUKUR DHE QETESI, SHITET CMIMI ESHTE 50.000 ,,,ME DOKUMENTACION TE RREGULLT, PRESIM VETEM BLERSA SERIOZ "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim