Shitet Banesa ne Qender te Gjakoves 2 banesa

Shitet nga: Ngadhnjim 09 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Komuna: Gjakovë
2 Banesa ne shitje :
1. Njera banese gjendet mbi center mall tek hotel pashtriku eshte ne katin e 8 mbi center me 84.7 metra katror ... qmimi 500 per m2 dhe i negociueshem varesisht nga oferta me kesh apo kompenzim
2. Banesa tjeter gjinded perballe stacionit te policise ne katin e 7 si dhe ka 100 m2 ...qmimi 490 per m2 i negociueshem varesisht nga oferta
Mund te kontaktoni edhe ne Viber 0038649304455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim