Shitet Banesa

Shitet nga: Lindrit 05 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Skenderbeu
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Gjakovë
1. 52m2
2. Disponon me tere dokumentacionin e vet.
3.Gjindet ne rrugen "Skenderbeu" afer Hotel Jakova
4.Disponon ifrastrukture te mire ne rreth
5.Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe me plotsime ne te.
6.Gjindet ne katin e V te dhe ka uje 24h
7.Cmimi -sipas marreveshjes
8.Info tel 044/246-928
9.Shikimi i baneses sipas kohes se caktuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim