Shitet Banesa

Shitet nga: Egzon 24 Tet 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa ne katin e 2-t / 55m2 posedon dhome gjumi sallon kuzhine banjo ballkon dhe 2 bodruma.Banesa gjindet tek "Hotel Jakova"dhe shitet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim