Shitet Banesa

Shitet nga: Tani 05 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: "Nëna Tereza" Qarshi të Vogël
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa 100 m2 ne qender te Gjakoves ne qarshi te vogel . Banesa eshte ndertim i ri me te gjitha kushtet e nevojshme . Eshte ne katin e 4 dhe posedon lift .Ka sallon me kuzhine , dhe dy dhoma gjumi dhe dy banjo ndersa ballkoni lidhet me te tri dhomat .Ne te gjithe objektin gjinden vetem 4 banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim