Shitet banesa 137.5 Neto

Shitet nga: Immo-AB 29 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 137.5 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa e Dugagjinit ndertesa 7 kateshe me lift me qip, banesa gjindet ne katin e 5 ste te banimit. Banesa eshte me pamje ka rrethi i tret ne dalje te Gjakoves afer pumpes se Nesim Bakija. Banesa posedon Sallon exstra te madhe. Tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona. Banesa eshte me dokumentacion te rregullt dhe e gatshme per banim. Banesa shitet me mobilje dhe pa to. Per me dhume info mos hezitoni na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim