Shitet banesa e gatshme per banim

Shitet nga: Immo-AB 14 Mar 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Nena tereza pn
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa te kroi pangjall, banesa gjindet ne katin e dyte te banimit, Banesa posedon sallon me kuzhin, dy dhoma te fjetjes ballkon, koridor, banjo. Banesa eshte e gatshme per banim dhe perkthehet menjeher. Per meshume detaje dhe foto mund te me kontaktoni ne ket numer i cili eshte dhe Viber. 0037744160830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim