Shitet banesa ne Gjakove

Shitet nga: Jeronim Rogova 02 Gsh 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga "Nene Tereza"
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne Gjakove.Banesa permban dhomen e dites ,dhomen e gjumit, Kuzhina +shpajzi, banjo dhe ballkoni me pamje nga qendra,E mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim