Shitet banesa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: shega.biz 29 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjakovë
Banesa i ka 76 m2, në katin e 4 dhe posedon ashensor me kartelë.
Gjindet në qendër të qytetit, ndërtim i ri shumë kualitativ dhe modern.
Ka nje pamje te mrekullueshme kah perendimi dhe kah lindja.
Ka fletëposedim dhe nyje sanitare komplete.

Organizimi i banesës:

1 sallon të madhë me pjesën e dedikuar për kuzhinë
2 dhomë gjumi
1 banjo
1 korridor,
1 ballkon

http://shega.biz/property/shitet-banesa-3/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim