Shitet banesa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shega.biz 29 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne qender te qytetit, ndertim i ri shume kualitativ dhe modern.


Siperfaqe 95 m2
Kati i 8
1 sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
shpajz
banjo
ballkon
Ka fleteposedim, ashensor me kartela, nyje sanitare komplete,
me pamje nga rruga kryesore.

http://shega.biz/property/shitet-banesa-2/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim