Shitet banesa

Shitet nga: shega.biz 04 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa në qendër të qytetit
Dhomat janë të organizuara mirë, banesa ka pamje kah lindja, perendimi dhe veriu.
Posedon nyje sanitare komplete dhefletëposedim.
Kati i parë
Sipërfaqe: 84.7 m2
Sallon me kuzhinë 1
Dhoma gjumi 2
Koridor 1
Banjo 1
Ballkon 3
Shpajz 1
Podrum 1
Për informata shtesë mos hezitoni te na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim