Shitet ose nderrohet Banesa ne Gjakove

Shitet nga: meti 07 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shes ose nderroj banesen e cila gjindet ne rrugen Aleksander Moisiu, afer Hotel Jakoves. banesa gjindet 1.20m ne toke dhe eshte e banueshme, posedon tri dhoma te gjumit ,sallon me kuzhine si dhe tarasen perpara. Ka nxemje qendrore ,eshte vende shum i qete per banime ,shkaku i shitjes ose nderrimit eshte se me duhet nje me e madhe te kete se paku edhe nje dhom te gjumit me teper.Por bej nderrim edhe me nje shtepi qe ka se paku nje ari edhe pse munde te jete e vjeter nuk ka problem vetem te jete e banueshme.te imteresuarit munde te me kontaktojne qdo dite ne numrin e lart shenuare,ose mund te vizitojne per se afermi banesen,qmimi eshte shum i volitshem ,por nuk jap qmiimin nepermjet telefonit as neper mjet shpalljes.Banesa eshte ndertim i vitit 2009,dhe posedon dokumentacionin e duhur,qe do te thot menjeher mund te kaloi te bleresi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim