Shiteten banesat

Shitet nga: Faton 24 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Gjakovë
Banesat jane ndertim i ri me 2 dhoma gjumi sallon,shpajz, ballkon si dhe parkingut netoksor te cilat gjinden afer tregut te gjelber te blloku i ri (bolevardi) metrazha te ndryshe si dhe ne kate te ndryshe po ashtu posedojin me leje ndretimi nr.044-800-434
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim