shesë banesen

Shitet nga: Obrad 07 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Skenderbeu 118/8
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa sipër faqe 65 m2 gjindet karshi stacionit policor dhe firmes marigona ne banes me tylla kuq njofshem si banesa e Tekstillit. Banesa ka dy dhoma (sallon dhe dhom fjetes), nji dhom pritjes bashkangjitur me trpezarin dhe shpajz, dy ballkona ne te dy on, banjo dhe podrum. Banesa është registruar ne Katastar komunal Gjakovës dhe ne Habitat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim