shitet ose nderrohet banesa

Shitet nga: meti 10 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Aleksander Moisiu
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shes banesen e cila gjindet ne rrugen aleksander Moisiu,ne gjakove,afer Hotel Jakoves,Banesa gjindet 1.20m ne toke,ka tri dhoma te fjetjes,nje sallon me kuzhine si dhe tarasen perpara,po ashtu ka edhe nxemje qendrore,banesa eshte e banueshme posedon dokunentin e duhur,eshte ndertim i vitit 2009,Shkaku i shitjes eshte se tani per mue eshte e vogel,me duhet se paku edhe nje dhom me te madhe se e kam,po ashtu jam i interesuare edhe me nderrim me nje shpi edhe pse eshte e vjeter ,vetem te jete e banueshme dhe te kete se paku 4 dhoma,te fjetjes.te interesurit munde te me thirrin ne telefon qdo dite,njeherit ata te cilet jane te interesuare mund te vizitojn per se afermi.me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim