Dyer per Garazha dhe Depo

Shitet nga: Cen Pnishi 24 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten dyer te pershtatshme per garazha dhe depo

Dimensionet jane 2.8×2.55 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim