Strehe, per autolarje apo garazhe

Shitet nga: blendor 10 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Metrazha e saj eshte 6 me 7 m, eshte e gjitha e perfunduar, megjithse ketu nuk shihet si e perfunduar dhe kam nje makine larse per autolarje "Crasher", qmimi eshte i volitshem, nese mirren te dyja.
Per te dyja qmimi eshte 500 euro.
Makina eshte ne gjendje te rregullt, mirret bashke me zorre dhe pishtol me kete qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim