Kuzhina mobile

Shitet nga: murati 01 Krr 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Punojm gjitha llojet e kuzhinav dhe mobilev
Te gjitha keto jan gjermane dhe italjane ultra plasst dhe akrill me garancjon 5 vjeqar
Puna jon shum vjeqare ndjers dhe mundh me garanci dhe rahati per klijenta
Bajm montimin dhe demantimin ne ter kosoven
Ky asht numri ne viber +37744207534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim