SHTEPIA NE SHITJE (3 kate, 420m2)

Shitet nga: NIL -Real Estate- 16 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë

Shitet shtepia e cila gjindet 500m larg rrethi, prapa restaurant Lyxor perball me B3 benz.Shtepia ka 420m2 banimi dhe eshte ndertuar ne 3 ari parcel. Ka bodrumin, 6 dhoma, 3 banjo si dhe kuzhinen me dhome te ndenjes. Eshte e ndertimit shume cilesor dhe gjindet ne nje lagje te mireurbanizaur dhe te qete per jetes.


Per me shume informata;
NIL-Real Estate-
Gjakove
044 334 425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim