SHTEPIA ME DYQAN NE GJAKOVE

Shitet nga: bashkimi 19 Dhj 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
SHITET SHTEPIA ME DYQAN NE QENDER TE GJAKOVES PERBALL POSTES KRYESORE TE QYTETIT(TE SEMAFORAT)
DYQANI SHITET EDHE VEQANT KA MAGAZINE ME SIPERFAQE PREJ 170 METRASH KATRORE DHE 1.50 ARI TOKE
KA LEJE NDERTIMI DERI NE 10 KAT
I PERSHTATSHEM PER OBJEKT AFARIST BIZNESOR


KONTAKTONI DIREKT ME PRONARIN NE TEL: 044352166

URGJENT SHITET

PRES BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim