AGJENCIONI IMMO-AB

Shitet nga: Immo-AB 11 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Agjensioni per patundshmeri - IMMO-AB mirret me shitjen dhe ndemjetsimn e shtepive, banesave, trojeve, lokaleve ne Gjakove dhe ne gjithe territorin e Kosoves, poashtu leshojme dhe marrim banesa, shtepi, lokale dhe troje me qera.

Nese keni truall, shtepi, banes, lokal dhe deshironi ta shitni/bleni/leshoni me qera/merrni me qera dhe nuk dini se si apo nuk keni mundesi ateher drejtohuni agjensionit tone -IMMO-AB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim