AGJENSIONI OFERTA SHTEPIJA BANESATROJE

Shitet nga: @@@@@@@ Dje 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 1200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Energji diellore
Komuna: Gjakovë
JU OFROJM SHTEPIJA BANESA TROJE PER TE GJITH ATA PERSONA QE KAN PER SHITJE SHTEPIJA BANESA TROJE JU OFROJM SHITJE TE SHPEJT DHE KORREKTE SI DHE NESE KENI SHTEPIJA BANESA. PER QERA NE JU GJEJM QERAMARRES ....JU MIRPRET AGJENSIONI OFERTA GJAKOV ...+37744804640...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim