BANESA TE GATSHME PER BANIM AFER HOTEL JAKOVES

Shitet nga: K.B 12 Gsh 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aleksander Moisuu
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
hes banesat ne rrugen Aleksander Moisiu ,afer hotel Jakoves ne Gjakove.Banesat jane ndertim i ri te sapo ndertuara.Njera eshte ne katin e paretjetra ne katin e dyte dhe ne kate te trete Qe te trija jane nga 85 m2. Posedojne sallon, dhe dy dhoma fjetjeje , banjo,shpajz si dhe ballkon.Te interesuarit te lajmrohen ne kete numer telefoni 044 334093 . Cmimi sipas marreveshjes ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim