DYER PER GARAZHA - TECSEDO - SWISS MADE / ZVICER

Shitet nga: DYER PER GARAZHA 20 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
GLOBBUS SJELL RISI - DYER PER GARAZHA - PRODHUESI NGA ZVICRA

MADE IN SWITZERLAND

TANI MUND TE ZGJEDHNI DYER NGA DY PRODHUESIT ME TE MIRE EUROPIAN NGA GJERMANIA DHE ZVICRA!

https://plus.google.com/101325242662859194927/posts

KOMPANIA GLOBBUS,E SPECIALIZUAR DHE ME AUTORIZIM NGA PRODHUESIT ME TE MEDHENJ EUROPIAN PER :
-DYER TE GARAZHAVE
-DYER INDUSTRIALE
-MOTOR PER DYER
-DYER ME SENZOR
PAISJE HIDRAULIKE PER NGARKIM-SHKARKIM TE MALLRAVE

VIZITONI SALLONET TONA NE:

-PRISHTINE ,KODRA E TRIMAVE 044 888 475 , 044 113 718
-GJILAN,RR. E FERIZAJIT , 044 147 284 , 049 147 284
-PRIZREN , LAGJA ARBANA , 044 255 079

https://plus.google.com/101325242662859194927/posts


www.globbus-ks.com

https://www.youtube.com/watch?v=d4-VaArX4LU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim