Dy shtepi me tok

Shitet nga: shaban 26 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR   70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: lekë dugagjini nr168
Sipërfaqe: 5 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
dy shtepi ne dardani ish piskot ne shitje shtepija ere asht dy katshe ka garazh dugaj podrum si dhe kati dyt per banim
shtepija e vjeter ika 3 dhoma ni sallon banjo koridor gjithashtu koplet jan 3 ari e dishka dardani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim