Lokali në Shitje

Shitet nga: PASHA 22 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet Lokali
Lokacioni: "Qarshia e Vogel"

1. Përdhesa - 30m2
2. Bodrumi - 28m2
- Për Informata ju mirepret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë " ( KURRIZI )
- Tel : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Jeni të mirëseardhur në AGJENICONIN tonë që shiqoni dhe ofertat të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim