Patundshmëri

Shitet nga: Eshref 22 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Gjakovë
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Ndërroj apo shes shtëpinë në Gjakovë me banesë në Prishtinë.Shtëpia është e rregulluar,ka tre kat ,është 250m2 dhe 2.5 ari oborr.Shitet për 85.000 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim