Placi

Shitet nga: Immo-AB 18 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Plac pre 3 Ari dhe 3.5 Ari,Placat gjindet mas Nertilit ose afer organizates Smile.Placi posedoin Dokumentacion te rregullt, dhe qmim te volitshem. qmimi per Ari 6,500 Euro. Koha e limituar, per gjdo info mos hezitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim