Placi afer Gjykates Komunale

Shitet nga: Immo-AB 18 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet placi afer Gjykates Komunale, placi eshte prej 6.5 Ari dhe njeshtepi e vjeter ne te,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim